4.kapitola-Že by láska?

25. ledna 2008 v 21:49 | envy&wrath |  memento mori
Tak je tu nová kapitolka. Tom se v ní vrací zpět do reality....koneckonců to si přečtěte sami.
Pěkné počtení přejí envy & wrath

"Ahoj, zlato" vytrhl ho z rozjímání provokativní hlas. "Ahoj," řekl Tom a stáhl si Angel na klín, "kde jsi byla?" povytáhl tázavě obočí.
"No to víš, někdo musí pracovat, když ty si tady lemříš," usmála se sladce Ang.
"Jo tak lemřím? Já lemřím jo?"
"A ne snad?"
"Eee, noo, jen maličko," usmál se nevinně Tom, "a na čem jsi tak pilně pracovala?"
"No tak za prvé jsem prolezla tu část, jak jsme tam včera skončili, tam dole, jak začínala ta chodba a pak jsem se snažila vymyslet levitační kouzlo."
"Cože?! Vždyť levitační kouzlo se učí v prvním ročníku!" vyvalil na ni nevěřícně oči.
"Salazare, ty to vidíš!" semkla nešťastně ruce Ang, "takže mi chceš říct, že umíš létat?" Načež na ni Tom nechápavě vykulil oči: "C-cože?? No na koštěti celkem jo. Ale… A jo táák!" blýsklo se Tomovi vítězoslavně v očích, "no, tak to fakt neumím"
"No, že ti to trvalo, až jsem viděla ty šrotující kolečka," zasmála se Ang. "Ano, neumíš, a proto se snažím vymyslet levitační kouzlo, abys to uměl," vysvětlila mu shovívavým hlasem Angie.
"To vůbec nezní špatně," pokýval uznale hlavou, "takže na co jsi přišla?"
"No zatím to není nijak slavný, ještě to budu muset vylepšit," zamyslela se nahlas Ang.
"Jo, jasně potřebuje to vylepšit. To říkáš vždycky a vždycky je to naprosto perfektní, ale néé tobě se to nikdy nelíbí," zasmál se Tom
"Hm, to víš, chci mít všechno stejně perfektní, jako jsem já."
"No, tak to máš hodně těžký," zašeptal jí Tom a políbil ji na tvář. Angel se usmála a ještě víc se k němu přitulila. "Podívej," řekla Angie a vytáhla z kapsy složený pergamen. Rozložila ho, udělala nad ním hůlkou složitý obrazec a zašeptala: "Facta probant homines"(N/A: Činy svědčí o lidech)
Na pergamenu se začaly objevovat krásné obrazce květin, a mezi nimi se plazily šlahouny, u nichž by si pozorovatel po delším zkoumání mohl všimnout, že to jsou hadi. Když už byl pergamen celý pokreslený exotickým květinami, nutno podotknout, že každá byla jiná a všechny krásné. Vyšlehl z největší a nejkrásnější květiny uprostřed bazilišek, který se zkroutil do ozdobného S a rozprskl se po pergamenu, při čemž všechny květiny shořely a z plochy vystoupil velkolepý hrad, Bradavice. Angel klepla na nejspodnější část hradu, kde se hned objevilo celé doposud prozkoumané sklepení.
"Dívej, tady to jsem prozkoumala. Tady je celkem dost velkých místností," klepla Ang na menší oblast, která se přiblížila a poskytla jim tak možnost lépe si prohlídnout nově zakreslenou část.
"Vidím, vidím," kýval hlavou Tom a zamyšleně si prohlížel místnosti, "Ale nejspíš je nikdo nepoužíval už od dob samotného Zmijozela. Jsou strašně špinavý."
Jo, to jo," Souhlasila Angel, "ale daly by se lehce dát aspoň do použivatelného stavu, vybavily bychom to nějakými věcmi, táta mi stejně koupí cokoliv si budu přát, a dalo by se to k něčemu využít. Tady dál vede nějaká chodba, ale chtěla jsem počkat na tebe. Zdálo se mi to nějaký divný, protože je to snad ještě tři patra pod námi a je tam mnohem čerstvější vzduch. Je možný, že je to nějaký tajný východ, který by nás mohl dostat někam hodně mimo Bradavice, protože je to podle mě už hodně daleko a hluboko," rozvykládala se vzrušeně Angie. "Merline, to je úžasný. To musíme zjistit! To by bylo naprosto bombastický. Angie já tě miluju!" objal Ang a vtiskl jí dlouhý polibek, ta ho objala kolem krku a polibek mu opětovala.
"To ano, ale ne teď," zamumlala mezi polibky a zajela mu rukou do jeho černých vlasů. Pak se od ní Tom odtrhl a nevinně se na ni podíval: "Angie?" řekl "Nechceš se vykoupat?"
"Cože?" podívala se na něj vyděšeně, "To ti jako smrdím?"
"Ne, to v žádným případě! Jen, že ty jsi prefektka a já primus, takže můžeme do prefektských koupelen."
"Ale, ale, ale, myslela jsem, že Brumlovy zákazy respektuješ ,upozorňuji vás, že prefektské koupelny smějí používat jen prefekti a prefektky, ovšem každý zvlášť, " nasadila Angie naoko vážný výraz a snažila se napodobit Brumbálův hluboký hlas. Tom se pousmál, naklonil se k ní a znovu ji políbil.
"Na Brumbála kašlu," dodal opět s úsměvem.
Angel se pomalu zvedla a houpavým krokem zamířila ven ze společenky. Tom ji chvíli pozoroval, pak se zvedl a následoval ji až do třetího patra k prefektským koupelnám.
Ang sáhla do kapsy svého hábitu, vytáhla hůlku, lehce s ní mávla a dveře umývárny se se skřípěním otevřely. Angel vešla do koupelny, Tom vešel hned za ní a přibouchl za sebou dveře.
Zámek cvakl, Tom se pousmál a objal Angel kolem pasu. V tom se z potrubí vynořila Ufňukaná Uršula a začala hlasitě vzlykat.
"Sklapni a vypadni odtud!" okřikl ji Tom.
Před očima mu proběhl známý obraz. Nebylo to zas tak dávno.
Tom stál na schodišti ve vstupní síni. Kolem něj zrovna procházelo několik kouzelníků z ministerstva. Dva z nich nesli nosítka, na kterých ležela mrtvá šmejdka. Tomovi přeběhl po tváři samolibý úsměv.
To on na ni poslal baziliška. Chtěl vyvraždit všechny mudlovské šmejdy. Bohužel Brumbál se jich vždy zastával. Brumbál byl jediný kouzelník, kterého si kdy Raddle vážil, samozřejmě ještě kromě Angel. Ale tu jeho slabost ochraňovat děti mudlů nesnášel.
Celá jeho vzpomínka trvala pouze pár vteřin.
Uršula si odfrkla a s kvílením opět zmizela v potrubí.
Tom se se zhnusenou grimasou otočil k Ang. "Chová se, jako by jí to tady patřilo, šmejdka," řekl tónem, ze kterého až naskakovala husí kůže.
"No tak," řekla Angie a pohladila ho po tváři, "přece se nebudeš rozčilovat kvůli někomu jako je ona. Není nic. Jen duch a ještě k tomu ubohé mudlovské šmejdky." Jen co to dořekla, začala mu pomalu rozepínat košili, když se dotkla jeho vypracované hrudi, cítila, jak mu buší srdce. Hromádka s odloženým (N/A: no spíš s odhozeným J ) oblečenímse začala pomalu, ale jistě zvětšovat. Za chvíli seděli oba v horké lázni.
Ang se přitulila k Tomovi blíž: "Tome?"
"Hm?"
"Co bys dělal, kdyby moji rodiče byli mudlové?"
Tom se na ni na chvíli nechápavě podíval, ale pak mu došlo, že ho Angel jen provokuje. "Opravdu to chceš vědět?"
"Samozřejmě," odpověděla Ang neméně provokativním tónem.
Tom ji popadl a obrátil ji hlavou dolů, tak že byla celá pod vodou. Po chvíli si ji přitáhl zpět k sobě.
Angel mu dala ruce kolem krku a zhluboka oddechovala. Oba se začali smát.
"Čekala jsem avadu nebo něco takového, tohle za moc nestálo," ušklíbla se.
"To bych ti nikdy neudělal," řekl Raddle přesvědčivě a zadíval se hluboko do Angieiných očí. Ta se jen ušklíbla a zašeptala: "Neříkej mi, že by chladný Tom Raddle nedokázal někoho zabít."
"Pokud je ten někdo tak úžasný člověk, jako ty, tak opravdu ne," odpověděl Tom naprosto vážně a naprosto nezvykle, Angel se na něj pochybovačně podívala a snažila se v jeho výrazu vyčíst jakoukoli známku ironie, ale místo toho viděla naprosto upřímný výraz.
"No, tak to se mnou určitě půjdeš dolů do té chodby a pomůžeš mi zjistit, kam vede. Jo a pak půjdeš za Křikem a vyškemráš po něm propustku do oddělení s omezeným přístupem, že ano?!" řekla Angie a Tom se jen šibalsky usmál:
"Hm, a co za to dostanu?"
"A co by sis přál?" zašeptala svůdně An a jemně ho kousla do ušního lalůčku. Tom slastně přimhouřil oči jako kocour
(N/A: Hm, ale aspoň jí nezatíná drápy do stehna.
N/A: Cože??!!!!
N/A: No můj kocour, když mi leží na klíně a já ho hladim po hlavě, tak slastně přivírá oči, přede a zatíná mi drápy do nohy.
N/A: A nemá nějakou vadnou erekci?
N/A: Jo, takže Tom slastně přivíral oči, jak kocour s vadnou erekcí?
N/A: Nj už to tak bude.)
a zaklonil hlavu. Angel přejela špičkou jazyka po jeho krční tepně. Tom tiše zasténal a zašeptal: "Bych pro tebe udělal první poslední!" An se vítězoslavně ušklíbla a vášnivě ho políbila. Tom ji jednou rukou chytil za záda a druhou jí vjel do vlasů. Hrubě si přitáhl její nahé tělo ke svému a začal jí polibky intenzivně oplácet. Angel mu začala hladit svaly na hrudi a chtivě se k němu tiskla. Tom se přesunul svými polibky na její krk a rukama ji hladil po zádech.
Najednou se místností prohnal průvan a ode dveří se ozvalo uštěpačné: "Ale, ale Raddle a Snaleyová porušují školní řád!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tracy Tracy | Web | 27. ledna 2008 v 11:58 | Reagovat

Tohle je naprosto dokonalý, jestli další kapitolka nebude do týdne, zblázním se a vy mě budete mít na svědomí.

2 Arriel Arriel | Web | 28. ledna 2008 v 17:17 | Reagovat

No toto ,takhle ty chudáky vyrušit :D ale fakt mooooc pěkná kapča :-)

3 Sofia Sofia | 30. ledna 2008 v 20:09 | Reagovat

Pls pokráčko je to upa supr

4 Leenikk Leenikk | Web | 8. března 2008 v 15:12 | Reagovat

Šupa kapitola!Takže jsem mocka zvědavá!To bude asi tajemná komnata ne?

5 Zubatá Zubatá | Web | 31. ledna 2009 v 19:09 | Reagovat

:D:D kocoooouur :D:D, chcíp, chcíp XDXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama