Duben 2008

10.kapitola-Party children

29. dubna 2008 v 16:51 | envy&wrath |  memento mori
Zdravím lidičkové! Tak zde máte náš výtvor a je to naprosto o ničem, až se za to opravdu stydím, no nic prosím piště komentáře, už fakt nefím, co dělat, když tu nikdo z vás nic nepíše, tak prosím apoň 8.. To byste mohli ne? Jo a ještě ve čtvrtek odlítám ne Krétu, takže z mé strany nebude nic přibývat. Tak a už vás nebudu zdržovat. Pusťte se do toho a komentujte
Papapa blbosti zdar Envy

spřátelení s Cassi

23. dubna 2008 v 18:57 | wrath |  *spřátelka*
Opět další spřátelko, opět se suprovou povídkářkou. Tou šťastnou (nebo možná spíš nešťastnou, to posuďte sami) je Cassiopea.
Tentokrát to Envuška nechala nejspíš na mně, takže nečekejte žádnou slohovku:-D No, takžeeeee Cassi je podle mě, jak už jsem řekla, skvělá povídkářka a na jejím blogu najdete i spostu moooc hezkých obrázků. Abych se přiznala, zatím jsem se dostala jenom k povídce Slizolinská beštia alebo o nerozhodnej spiacej krásavici, která se zatím vyvíjí velmi slibně:-) a je moc hezky napsaná (i když mně, takovýmu negramotovi, dělá čtení ve slovenštině občas menší problémy:-D) no, prostě se určitě jukněte!!!
Takže, já už to nebudu dál rozpitvávat...

spřátelení s Icee

20. dubna 2008 v 21:59 | Envy |  *spřátelka*
Takže spřátelko se sqelou stránečkou jejíž majitelka je Icee jejíž lay, povídky, obrázky, básníčky no prostě všechno jsou naprosto nádherný!!! Najdete tu povídku Midnigt, která se zatím rozjíždí, ale uznávám, že Icee píše oprevdu krásně! Určitě stojí za to sem skáknout, protože zde najdete spousty krásných věciček!
Icee mocinky moc děkuju a doufám, že se neurazíš, že sem toho k tobě napsala tak málo, ale snad jsem to vystihla.XD
Díky moc a věšení prádla zdar Envy

7.kapitola-To není jako Snapeova promítačka

20. dubna 2008 v 19:16 | envy&wrath |  osud si najde cestu
Po trochu delší době je tu nová kapča k Osudu. Chtěla bych ji věnovat Leenikkovi, Arriel a Tracy, páč vy ostatní ste se na mě s komentíkama pěkně vykašlali:-( Takže, holky, je tak trochu...no jak to říct...ujetá, ale doufám, že se vám bude líbit a na konec moje oblíbená větička: Pls pište komenty!!!
wrath

Envy's birthday

17. dubna 2008 v 13:16 | wrath
Na vědomost se dává, že dnes slaví Envy své "se neříká" narozeniny!!! Takže tímto jí přeju všechno nej a aby jí lidi, jako jsem já, co nejméně prudili:-D a bla bla bla, prostě taký ty kecy, co se říkaj.
Envuško, takže ještě jednou všechno nej nej nej a házim ti sem ještě obrázek, kterej se mi staršně líbil, takže doufám, že se zalíbí i tobě:-)
wrath

Černá vdova

14. dubna 2008 v 19:59 | wrath |  černá vdova
Opět mě přemohla nuda a tentokrát i blbá nálada,takže jsem se pokusila o svůj první songfic a to na písničku, kterou napsal Dan Landa, Černá vdova. No nejsem s tím zrovna dvakrát spokojená, ale zajímá mě taky váš názor. Takže doufám, že se bude alespoň trošičku líbit a pište komentíky:-)
wrath
Jinak vážně netušim, jak to vypadá s mm, páč tím jsem zaúkolovala envy , ale poslušně hlásím, že další kapča k Osudu už je dopsaná, akorát je teď u envy na kontrole...

4.kapitola-Svět se mění-Envy

9. dubna 2008 v 22:41 | Envy |  Drop of hate
Volejte sláva a tři dny se radujte!!! Kdo je nejlepší? Já, Já, Já!!! Konečně jsem se přemohla napsat tu proklatou kapču k Drop a tady je výsledek. Jo já fím že bych měla dopsat další kapču k MeMo, ale teď jsem tak opojená ze sví šikovnosti, že kdo se opováží ceknout... Normálně já se přemohla po tak dlouhý době, co nic nepřibylo (pozn.: Jo díky mé neschopnosti) A ač fím, že tato povídka je společně s Tracy, tak jí ji stejně věnuji, proto aby se vys.... na ty kretény, však oni si to brzo rozmyslí!!! Muhehe náš ďábelský plán je totiž geniální!!XD No nic už nebudu zdržovat, tak ať se vám to líbí a zde je můj výtvor...
Zatím zdar Envy XD

další pixelka-wrath

5. dubna 2008 v 21:15 | wrath |  *adoptíci*
"adoptovala" jsem si další pixelku:-) tentokrát na stránkách mojí kamarádky GWENYS, určitě se k ní mrkněte! Není to sice povídkářka a je tak trochu ujetá na Avril, ale...no je to prostě kámoška:-D
Bylo mi řečeno, že je to řepa, ale teda nevim, nevim:-D
wrath

6.kapitola-Blonďatej zmetek a všechno ostatní

2. dubna 2008 v 16:52 | wrath |  osud si najde cestu
Tak fajn, je tu další kapča k osudu. Alespoň se jí konečně zbavim a možná mě to donutí odlepit se z mrtvýho bodu a pokračovat:-) (to by ale taky možná chtělo, aby ty čísílka na teploměru nestoupaly do tak závratných výšin a abych ty písmenka na kompu viděla jen jenou a ne hned trojitě, jako tomu bylo před tím, než sem se nadopovala paralenem) No dost mýho fňukání a šup do čtení a nezapomeňte psát, jak se vám líbí!!!
wrath

spřátelení s Teresii

2. dubna 2008 v 16:42 | Envy |  *spřátelka*
Spřátelení se super povídkářkou Teresii. Na jejím blogu najdete povídku Happy future, ke které vám můžu říct jen-sqele rozjetá povídka. Zatím zde najdete jen 1. kapitolu, ale opravdu mociký pěkně napísáčkovanou a opravdu se těším, jak to bude dál. Mimo to zde také najdete spousty móóóc pěkných obrázků a krásný uklidňující design, příjemný pro ošiška! Už nevím, co napsat tedy jen...
Teresii moc moc děkuju a doufám, že se ti zlíbí tvůj diplomek.
Nemocnění zdar Envy (promiňtě vím, že to není nic moc, ale nemám sílu se dlouze rozepisovat)

1. drabble aneb Jak to přehnal s pitim

2. dubna 2008 v 15:55 | envy |  *drabbles*
Takže po trochu delší době jsme se konečně sešly s envy. Trošku jsme se nudily, tak jsem ji přemluvila , aby mi napsala drabble.
Myslim, že to nedopadlo vůbec špatně, takže stli budete někdo chtít drabble ve vlastní režii, stačí napsat do komentů hl.postavu a pět slov. Jedna z nás se toho ujme a napíše, co je v jejích silách nebo máte-li konkrétní přání na autora, připište ho taky.
wrath
takže tohle je od envy
No já si teda nejsem jistá s tím jestli to je drabble, ale což 100, 150 kdo v tom vidí rozdíl? A teda nfm jestli to zvládnu s mým časovým zaneprázdněním a neschopností udělat něco včas, takže...
Zde je má blbost
Nemocnění zdar Envy